Карантин - виклик для всієї родини!

Оголошення карантину, звісно ж, правильне рішення. Але для багатьох сімей з дітьми – це виклик.

Що робити в таких випадках, коли треба організувати навчання та розваги  для молодшої дитини, як правильно допомогти спланувати день для старших, про те, як важливо пояснювати дитині, що відбувається навкруги. А також матеріали на знаходження сил  і збереження емоційної рівноваги самим батькам.

Недостовірна інформація може посилити паніку. Є офіційні джерела.

Поради батькам. Як допомогти дитині успішно адаптуватися до нових умов

Метод «Я –повідомлень» для встановлення контакту з дитиною і дорослим»

Баночка щастя для формування позитивного мислення дітей

Як реагувати на самостійність підлітка

"Я це люблю - заповнюємо пазл"  Для всієї родини

Діти дуже емоційно прив’язані до батьків, то ж не впадайте в паніку щодо карантину і пояснюйте їй усе, відповідайте на питання дитини.

Це доволі тонке завдання для батьків. З одного боку, пояснити треба, а з іншого – треба зробити це так, щоби у дитини не виникло зайвих страхів і тривог.

Якщо у Вашій  родині дорослі будуть поводити себе адекватно, зберігати спокій, то і діти, безперечно, також бистріше адаптуються до домашньої ізоляціїї і на цьому тижні продовжать  дистанційне навчання.

Спілкуйтесь з дітьми на теми збереження здоров,я, шукайте пояснення для себе і для них, знаходьте позитивні моменти у такому тривалому спілкуванні.

І будьте здорові!

З повагою, практичний психолог Краматорської ЗОШ № 12      Л. В. Сушко