Матеріально-технічне забезпечення

Краматорський загальноосвітній заклад № 12 ім. С. Чубенка заснований у 1935 році, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 500 учнів.

Заклад розташований за адресою: м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, 19

Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні навчальні кабінети, 1 спортивна зала та 1 гімнастична зала, бібліотека, їдальня на 80 посадочних місць, спортивний майданчик, на якому знаходиться тренажерний комплекс.

У закладі наявні:

• кабінет біології;
  • кабінет фізики;
  • кабінет української мови та літератури;
  • кабінет хімії;
  • кабінет історії
  • кабінет географії
  • кабінет обслуговуючої праці
  • кабінет інформатики (планується відкриття другого кабінету інформатики)

Навчальний заклад має для педагогічних працівників учительську, кабінет психолога і медичний кабінет, кабінет директора, кабінет заступників директора і секретаря, кабінет педагога-організатора, приміщення технічного персоналу і гардероб, дві роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури (для хлопчиків та дівчаток).

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах; класними дошками для кожної класної кімнати.

Всі комп’ютери закладу підключені до мережі Internet, є покриття WI-FI.

Кабінети Нової української школи облаштовані сучасними меблями, мають: ноутбуки, проектори, смарт-дошки, ламінатори, принтерт

Члени адміністрації використовують 3 сучасних комп’ютери.

У закладі працюють 3 точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Управлінням освіти, міським методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має абонемент, кімнату видачі та зберігання літератури.

Забезпечення учнів підручниками складає 100 %.

Зазначена навчально-методична та довідкова література використовується за призначенням.

У закладі є 3 внутрішніх туалетів (1 туалет для дівчат, 1 туалет для хлопців, 1 туалет для педагогічних працівників. Якість ремонту вбиралень – достатня.

Навчально - методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів Краматорського ЗЗСО №12 ім. С. Чубенка.

Каб. 46

Каб.47