Чорнобильська катастрофа

Викладачі Харківського політехнічного інституту записали цикл відеоуроків “Слідами CHORNOBYL”, які розкривають тему Чорнобильської катастрофи для школярів. На прикладі цієї трагедії пропонується вивчити комплекс явищ із позиції фізики, екології, хімії, енергетики та  історії.

Учні старших класів можуть переглянути доументальні фільми про Чорнобиль за посиланнями:

Фільм

Матеріали для учнів 3-6 класів про Чорнобильську катастрофу  Переглянути

за допомогою яких бажаючі можуть взяти участь в онлайн грі

«Хто хоче стати мільйонером?» І рівня

«Уроки Чорнобиля для атомної енергетики» - матеріали для учнів 7-11 класів Переглянути

«Біологічні наслідки Чорнобильської катастрофи – матеріали для учнів 7-11 класів Переглянути

«Вони собою людство заступили…» - матеріали про подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Матеріали сторінок 2-4 допоможуть бажаючим розв’язати питання онлайн гри

«Хто хоче стати мільйонером?» ІІ рівня

Увага! Челлендж!

Шановні учні, батьки, вчителі! 26 квітня весь світ відзначає Міжнародний День пам’яті Чорнобильської трагедії. Пропонуємо Вам долучитись до челленджу #Чорнобиль34, #Краматорська ЗОШ12. Вам просто потрібно на своїй сторінці соціальної мережі, якій Ви найчастіше користуєтесь (Інстаграм, Фейсбук тощо) розмістити мотиватор (фото, відео, графічний малюнок), який має переконати інших користувачів соціальних мереж у необхідності шанобливого ставлення до природи для запобігання техногенних катастроф, схожих на аварію на Чорнобильській АЕС (наприклад дод.1, дод. 2). Не забутьте додати # із підписом школи #Краматорська ЗОШ12.

Челлендж діє з 24.04 по 27.04.2020.
Долучайтесь!
Разом ми сила!

В нагоді стануть відеоматеріали, які ви можете передивитись всією родиною:

- міні-телесеріал «Чорнобиль», заснований на реальних подіях трагедії 1986-го року від  каналу HBO. «Chernobyl», виробництво США, Великобританія, режисер  Йохан Ренк.
- матеріали круглого столу «30-ті роковини Чорнобильської катастрофи»,   що проводився на базі Донецького ОБЛІППО у квітні 2016 року

Як страшно це — води не скуштувати.
У тім краю, де Прип'ять, де Дніпро,
І хто посмів знічев'я відірвати,
Від губ народу цілого відро?
Дивлюсь на землю, на річкові води
І думаю, аж чорна від журби!
Нам говорили: «Ви царі природи»...
А ми ж насправді — атома раби.